Sada JUMPING CLAY - letadlo

Kód: 224
Neohodnoceno
245 Kč –27 %
106 jumpingclay letadlo
245 Kč –27 % 179 Kč
Skladem

Zábavná modelovací sada, s kterou si děti mohou vymodelovat vlastní letadlo. V sadě naleznete vše k výrobě pěkné hračky - modelínu, křídla, ocas, vrtuli i kolečka. Tvořením Vás provede přiložený obrázkový návod.

JumpingClay® zklidní a zrelaxuje malé neposedy a posílí jejich jemnou motoriku. Dílo nechají přes noc uschnout a hrají si se svými výtvory dlouhé hodiny.

Tuto sadu doporučujeme pro děti starší 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje:

6 sáčků s modelínou (2x žlutá po 18 g, bílá 10 g, oranžová 10 g, červená 10 g, černá 10 g)
1 pár koleček
2 páry kartónových křídel
Kartónový ocas a přední vrtule
Obrázkový návod k výrobě letadla


Co je JumpingClay®?

JumpingClay® je samotvrdnoucí modelovací hmota pro dětské a profesionální tvoření.

Děti si s JumpingClay® vydrží hrát hodiny, protože se z ní krásně modeluje, zaujme je míchání barev a mohou si vymodelovat vlastní originální výtvory a hopíky (hmota ve tvaru kuličky skáče)!
Také maminky a učitelky si u tvoření s JumpingClay® odpočinou. S úklidem hmoty nemají téměř práci - nemastí ani nedrolí. Bez obav s JumpingClay® může modelovat kolektiv dětí – je naprosto zdravotně nezávadná, dokonce i při náhodném spolknutí. Neobsahuje lepek, takže zbytky hmoty za nehty nemohou dětským celiakům způsobit alergickou reakci. Výhodu je i to, že je JumpingClay® díky přídavku nanostříbra antibakteriální – nedochází tedy k případnému šíření infekce z dětských ručiček. Z textilií se snadno odstraní, z oblečení se vypere jednoduše v pračce.
Hobby i profi tvořilky cení to, že s JumpingClay® docílí jemných detailů a požadovaných barev a odstínů. Cukrářky z JumpingClay® vyrábí dokonce nejedlé figurky na dorty, které jsou určeny jako trvalá dekorace či hračka pro oslavence. Výhodou figurek z JumpingClay® je jejich nízká hmotnost, trvanlivost, pevnost a stálost.


Náš tip: Před samotným tvořením hmotu rozpracujte roztahováním rukama. Nejprve se hmota bude trhat, po chvíli se začne natahovat jako žvýkačka, což je signálem, že je připravena k modelování. S dobře rozpracovanou hmotou se Vám povede vymodelovat hladké tvary.

Vlastnosti modelovací hmoty JumpingClay®:

zdravotně nezávadná (netoxická)
neobsahuje lepek
antibakteriální
hotový vytvrdne na vzduchu za několik hodin
ve tvaru kuličky skáče
nedrolí se a nemastí
měkká a elastická
lehká a nadýchaná
vyrábí se v 9 barvách
smícháním barev získáte novou barvu či odstín
jemně voní po jasmínu
proschlou hmotu lze přidáním vody změkčit
suchý výtvor je pevný, lehký a při pádu na zem se nerozbije


JumpingClay® je hmota rozpustná ve vodě. Pokud výtvor vystavujete vlhkosti, opatřete ho voděodolným lakem. Při práci s hmotou mějte suchou pracovní plochu i suché ruce - na vlhké povrchy se hmota lepí. JumpingClay® je citlivá na teplotu - při teplotách nad cca 24°C může více lepit, neboť se voda obsažená v hmotě dostává na povrch hmoty.

Určena pro děti starší 3 let.