Kdo jsme

 

Jsme dvě. Máma a dcera. Anička a Eliška.

Obě zapálené do kreativního tvoření, vymýšlení nových nápadů a tvoření nových výrobků. A společně píšeme i pohádkově naučné knížky pro děti :)

Našim cílem je provozovat dílničku jako sociální podnik tak, aby mohl dát práci chronicky nemocným lidem, maminkám s malými dětmi, ale i třeba seniorkám.

Zkrátka těm, kteří mají situaci na pracovním trhu složitější a potřebují spíše kratší úvazek, než být v práci od rána do večera.

Naše portfolio je široké. Od textilních výrobků pro miminka, přes dárkové "baby" krabičky pro obce, až po rukavice pro zamilované. Vše postupně najdete tady na eshopu.

Připravujeme však také novou kategorii, která je zaměřena na kreativní svět a rozvoj dětí. Najdete tam vše od tvořivých pomůcek pro nejmenší, přes naše knížky s Pabákem, až po vzdělávací potřeby pro školy. 

 

Kdo je kdo?

 

Eliška - holka s hlavou plnou nápadů a energií je všechny - i přes chronické onemocnění - realizovat. Projekťačka a kreativec v jednom. Po letech v korporátním HR&IT a mateřské je nyní kreativní duší dílny MEYA. Miluje práci pro neziskový sektor a užívá si organizaci akcí i projektů všeho druhu.

Anička - rekordmanka ve skládání puzzle. Na svědomí má hned několik českých rekordů a jeden světový ve skládání puzzle. Její puzzle Slovanská epopej složená z více než 160 tisíc kousků puzzle získala ocenění Světový unikát. V dílně Anička nejraději dělá to, co všechny babičky. Radí a podporuje :) 

Všechny naše společné společensky prospěšné aktivity zastřešuje náš spolek MIROSA.

 

 

Kreativní dílna MEYA

Provozovatelka:
Eliška Nohavicová
Zahradní 1261
671 72 Miroslav

IČ: 760 884 56
Tel: 605 417 871
Email: eliska@meya.cz